back to top
מועדפת - חיפוש עבודה בארץ
מועדפת - חיפוש עבודה בחו"ל
מועדפת
Bliss
Bliss
חברת Bliss Ltd עוסקת מזה מספר שנים, בתחום המכירות בעגלות במרכזי הקניות הגדולים, המפוארים והעשירים ביותר בבריטניה. אנו מתמחים במכירת מוצרי ים המלח, מוצרי קוסמטיקה ומיישרי שיער כל מוצרים נמכרים כמו לחמניות חמות - כשעושים זאת בצורה נכונה וכמובן עם ההדרכה הנכונה.
back to prev
מכירות בקניונים
Bliss
מכירה בקניונים
אנגליה
0
מכירות בקניונים

תאור משרה:
קליטה ואיסוף:
חשוב לנו שהנחיתה של כל עובד ועובד תהיה קלה ורכה, לכן מנהלי האיזור ימתינו לכם בשדה התעופה וידאגו שתגיעו למגורים שתתאקלמו בהקדם, שתכירו את החבר´ה ואת המיטה המפנקת שתחכה לכם.
דרישות התפקיד:
קליטה ואיסוף:
חשוב לנו שהנחיתה של כל עובד ועובד תהיה קלה ורכה, לכן מנהלי האיזור ימתינו לכם בשדה התעופה וידאגו שתגיעו למגורים שתתאקלמו בהקדם, שתכירו את החבר´ה ואת המיטה המפנקת שתחכה לכם.
 
תנאים:
מגורים - הדירה מפוארת ומכילה את כל האבזור שתצטרכו. השכירות, הנסיעות וכל הוצאות הדירה (כגון חשמל, מים, כבלים ואינטרנט), כלולים בתוך 63 פאונד שאנחנו מנכים מהמשכורת השבועית, סכום שלוקח למוכר ממוצע להגיע אליו בחצי יום עבודה.
הדרכה והכשרה - אין צורך בנסיון קודם! יש לנו ניסיון רב בהדרכת עובדים ואחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בהכשרת אנשי מכירות מעולים. גם כאלה שלא חושבים שיצליחו - אנו נדאג לתת להם את כל הכלים המתאימים בליווי צמוד לכל עובד על ידי מנהל/ת ההדרכה/איזור של החברה שתלווה אתכם לכל אורך הדרך.
השכר - המשכורת מבוססת על אחוזים מסך המכירות (עמלות) + בונוסים ותמריצים. המשכורת משולמת כל שבוע במזומן. הבונוסים הם אישיים לכל מוכר, על מנת לתת תמריץ ולאפשר לכל מוכר לעמוד ביעדים האישיים שלו. המשכורות גבוהות מאד וניתן לחזור לארץ עם סכומים עצומים.
קידום - למוכרים מצטיינים תינתן האפשרות להתקדם לתפקיד מנהל/ת איזור, ולאחר מכן אף להתקדם לתפקידים בכירים יותר. אנו מחפשים לקדם עובדים טובים ואחראים שגדלים בחברה אצלנו.
החזר כרטיס טיסה - יינתן החזר מלא לסכום כרטיס הטיסה.
החזר עלות הוצאת ויזה - אנו דואגים להחזר מלא על הוצאת הויזה.
 
לפרטים נוספים וליצירת קשר עם ממליצים שעבדו בעבר בחברה - הרימו טלפון ונשמח לעזור!
שנות נסיון:ללא נסיון
אזורים:אנגליה
חברה:Bliss
תחומים:מכירה בקניונים

חברות מגייסות
באותו תחום
עוד עבודות באותו תחום
מידע מקצועי

לפני שמחליטים על עבודה בחו"ל לפני שמחליטים על עבודה בחו"ל
ראשית כל מזל טוב! השתחררם מהמסגרת הצבאית. כל הכבוד שירתתם 2/3 ומילאתם את חובתכם כאזרחים של מדינת ישראל. עכשיו השאלה מה עושים? בוודאי חשבתם על המון בזמן השירות וחלמתם ופינתזטם על מלא תוכניות. זו ההזדמנות האמיתית הראשו...
קרא עוד >
משרות מוצעות בחוץ לארץ משרות מוצעות בחוץ לארץ
יש מגוון אפשרויות עבודה בחו"ל. החל ממכירת מוצרים בקניונים וציורי שמן מדלת לדלת ועד להובלות ומנעולנים. לבנות יש גם אפשרות של עבודה כאופר בחלק מהמדינות. כל עבודה מתאימה לאופי ואישיות ובעיקר לאיך שאתם רואים את עצמכם.
קרא עוד >
מדינות לעבוד בהן מדינות לעבוד בהן
בסיכומו של דבר רוב היוצאים לעבודה בחו"ל רוצים לשלב אפשרויות לעשות כסף וגם לטייל ולחוות חיים אחרים. כל מדינה מציעה חוויה אחרת ובחירת המדינה תהיה תלויה בנוסף באפשרויות הטיולים בה.
קרא עוד >
המדריך לויזות המדריך לויזות
אזרח של מדינה המבקש לנסוע למדינה זרה צריך לקבל אישור מאת המדינה המארחת, בין מראש ובין בשער הכניסה. אשרה זו ניתנת על פי רוב בצורת הטבעת חותמת בדרכון. למדינות רבות יש הסכם הדדי המבטל את הצורך בויזה, עבור כניסה של אזרחי...
קרא עוד >
חוויות ועדויות חוויות ועדויות
"חכם הוא זה הלומד מנסיונם של אחרים". לפניכם עדויות וחוויות של אלו שכבר חוו את העבודה בחו"ל ומשתוקקים לספר לכם קצת על החוויות שלהם.
קרא עוד >
טיפים לפני שטסים לעבוד בחו"ל טיפים לפני שטסים לעבוד בחו"ל
סגרתם מול חברה לעבודה בחו"ל, קניתם כרטיס טיסה ואפילו דאגתם לויזה למדינת היעד. אבל עדיין נשארו כמה פרטים קטנים שטרם טופלו וכדאי מאד שתדעו לפני שאתם ממריאים לחו"ל.
קרא עוד >
עבודה בחו"ל

הזינו פרטים ונחזור אליכם עם משרת החלומות
לקבלת תוכן למייל

הזינו פרטים ונחזור אליכם עם פרטי הלימודים
לקבלת תוכן למייל