back to top
מועדפת - חיפוש עבודה בארץ
מועדפת - חיפוש עבודה בחו"ל
מועדפת
Elevation Retail
Elevation Retail
החברה הנה מן החברת והיציבות ביותר בשוק מזה 10 שנים. . בזכות הצוות המנצח, בזכות המוצר האיכותי ובזכות השאיפה המתמדת להיות החברה מספר אחת. גישה זו הובילה את החברה למקום בו הם נמצאים היום ומלווה אותם בכל צעד בחברה. כחברת בת של סיקרט, החברה זוכה לתנאים ללא תחרות בכל הקשור לאזורי החברה. תהליך מיון הנו קפדני - ומתקבלים אזרחים אמריקאים בלבד!
back to prev
מכירות בקניונים
Elevation Retail
מכירה בקניונים
עבודה בארה"ב
857
מכירות בקניונים

תאור משרה:

צעירים איכותיים בעלי אוריינטציה מכירתית, יסודיים, מלאי מוטיבציה ובעלי כושר לימוד גבוה, שליטה בסיסית בשפה האנגלית, יכולת עבודה בצוות, יחסי אנוש מצוינים, דרכון זר - יתרון משמעותי

דרישות התפקיד:

למה אלווישן? על איכות לא מתפשרים

אלווישן מנצחת בכל תחום. אנחנו החברה החזקה והיציבה ביותר בשוק ב- 10 השנים האחרונות, בזכות העובדים הווינרים שלנו, בזכות המוצר המנצח ובזכות שאיפה מתמדת להיות החברה מספר אחת. גישה זו הביאה אותנו למקום בו אנו נמצאים היום ומלווה אותנו בכל צעד בחברה. כחברת בת של סיקרט, החברה זוכה לתנאים ללא תחרות בכל הקשור לאזורי החברה. תהליך מיון קפדני - אנו מקבלים אזרחים אמריקאים בלבד!
 

למה אלווישן? 100% חוקי!

בחברה כל העובדים בעלי דרכון אמריקאי - בדיוק כמוך! אין אצלנו תחום אפור, אנו פועלים בחוקיות מלאה: הבטחת הכנסה בשווי 2,000 דולר בחודש, במידה ולא מגיעים לכך מעמלות המכירה, גבוה מהשכר הממוצע בישראל. תלושי שכר מסודרים מתקבלים אחת לשבועיים מחברת ADP, חשבון בנק מסודר, Social Security number. מה שחשוב - אתם רשומים כעובדים של אלווישן, אין אפשרות לרמות ולהפר את הזכויות המגיעות לכם כעובדים ע"פ חוק.

 

למה אלווישן? הוגנות בתנאי העסקה

הוגנות היא הדבק שמחזיק את כולנו בתוך השוק הרועש בו אנחנו עובדים. ההוגנות באה לידי ביטוי החל במוצר אותו אנו מוכרים, אשר הושקעו משאבים רבים בפיתוחו והוא מיוצר במפעל המוביל בתחום וכלה ביחס ובתנאים שאנו מעניקים לכל עובד. באלווישן תקבלו תנאים הוגנים שאינם מובטחים ונאמרים באוויר - הכל כתוב ורשום בחוזה העסקה מסודר. שכר מינימום של 80 דולר ליום עבודה, החזר כרטיס טיסה מלא לאחר שלושה חודשי עבודה, מענק עבודה מועדפת למשוחררים מצה"ל הנשארים 6 חודשים בחברה, מימון לימודים מלא לנשארים 8 חודשים בשנה למשך שנתיים. הטבות ותנאים מיוחדים לבעלי ניסיון בתחום! כמי שמתחייבים לכם לקניונים הטובים ביותר, אנו כמובן גם דואגים לכם למגורים הטובים ביותר, במרחק נסיעה של 5-10 דקות נסיעה מהקניון. דירות מאובזרות לחלוטין - סלון מאובזר, אינטרנט, טלוויזה, טלפון, DVD, מכונת כביסה וחדרי שינה מרווחים עם מקלחת ושירותים בכל אחד בכדי לשמור על פרטיות ונוחות. כל הרכבים עם ביטוח מקיף מלא.
 

למה אלווישן? משפחתיות

אלווישן היא חברה שמתפקדת כמשפחה. עובדי החברה נוטים להישאר בה זמן רב יותר מבכל חברה אחרת ולחזור שנה אחר שנה וזאת בזכות מעטפת של חומר אנושי איכותי במיוחד - העובדים! היום בחברה אנו מתמקדים באיכות ולא בכמות - לא רק מבחינת הלוקיישנים בהם אנו בוחרים לעבוד אלא מבחינת האנשים אותם אנו בוחרים לעבודה. החברה הינה מתפקדת כחברה משפחתית קטנה ואיכותית. אתם יכולים לעבוד בקניונים טובים ורווחיים אך בכדי לצלוח את העבודה, ללא ספק צריך מסביבכם אנשים טובים שיהפכו את החוויה לקלה ונעימה יותר ואתם מרוויחים לא רק כסף אלא גם חברים לחיים. באלווישן דואגים לארוחות ערב משותפות, ארוחות שישי, בילויים משותפים, ערבי הווי, חגים ואירועים ואפילו בארץ ישנו אירוע שנתי של כל החבר'ה הטובים - דואגים לשמירת קשר ולא שוכחים אף אחד מהעובדים.
 

למה אלווישן? כי לא כל הנוצץ זהב

אלווישן הינה בבעלות יצרנית מוצרי ים המלח לקניונים הגדולה בעולם seacretspa.comהמשווקת במעל ל- 14 מדינות, במאות קניונים. מוצרי הקוסמטיקה שלנו אינם עונתיים ונמכרים בווליום גבוה כל השנה. החברה כיום בעלת זכויות שיווק בלעדיות ליותר מ- 500 קניונים בארצות הברית ולנו יש את הזכות לבחור את הקניונים האיכותיים ביותר, בלוקיישנים החזקים ביותר. כיום - אין ברצוננו לחלוש על עשרות קניונים ברחבי ארצות הברית ולנפנף בשמות נוצצים של ערים נחשקות בארה"ב. כבעלי ניסיון וותק רב בתחום, אנו מודעים ליתרון של התמקדות באזורים קטנים, בהם המוצר אינו שחוק ואנו נמצאים באזורים אלו בבלעדיות - בקניון שתעבדו בו לא יהיו עוד חברות מתחרות שמוכרות מוצרי ים המלח, דבר המאפשר לעובדים בחברה להגיע לממוצעי מכירות גבוהים  ביותר.
 

למה אלווישן? שקיפות מלאה - כי אצלנו מדברים תכלס

הכל נשמע אותו הדבר - נוצץ, ורוד ואופטימי, התנאים מפתים והמקומות אקזוטיים, לא בשביל זה אנחנו כאן. בשורה התחתונה, אתם רוצים להגשים את החלום - להרוויח כמה שיותר כסף בזמן מהיר משתוכלו לעשות בארץ. בשביל זה צריך סביבה נוחה, קניונים רווחים והכשרה קפדנית. העבודה לא תמיד קלה - אנו פה בשביל לתת לכם את המעטפת התומכת שבזכותה מגיעים העובדים שלנו לממוצעי מכירות שנעים בין 4,000 דולר ל6,000 דולר לחודש, כאשר מוכרים מוצלחים מגיעים ל10,000 דולר בחודש ואפילו מעבר לכך! אתם לא צריכים לשמוע את זה רק מאיתנו, אצלנו תוכלו לדבר עם חבר'ה שעובדים ועבדו בחברה ולהיווכח בדברים בעצמכם!
 

למה אלווישן? תהליך ההכשרה

הכשרה מצויינת עושה עובדים מצויינים! בתור החברה שפיתחה ומייצרת את המוצרים ומוכרת אותן למרבית חברות הקניונים בארה"ב, אנו גם מכשירים את העובדים לא רק של עצמנו אלא של עוד עשרות חברות בתחום. ליווי והכשרה מקצועית עוד מהארץ, מלווה ע"י מוכרים עם ניסיון של שנים בתחום, הכשרות, סדנאות וליווי צמוד לכל אורך התקופה בחברה. אנו באלווישן מתייחסים לכל עובד כאינדיבידואל ודואגים לספק את ההכשרה לפי הרמה האישית, ההתאקלמות והקצב המותאמים לכל אחד מהעובדים, בכדי להביאו לרמה האישית הטובה והמספקת ביותר עבורו.
 

למה אלווישן? מקצועיות

באלווישן על מקצועיות לא מתפשרים - החל מתהליך הכשרה ממושך ועד האופן שבו פונים ללקוח. לחום והצ'ארם הישראלי אין תחליף, אך באלווישן עובדים על פי הסטנדרטים האמריקאים ועל פי קוד התנהגות המותאם למקום - איננו מעודדים מכירה אגרסיבית ולכן המוכרים שלנו נהנים מלקוחות חוזרים, מכירות בסכומים גבוהים ומפתחים יחסי ידידות עם תושבי המקום.
 

למה אלווישן? ווינריות

העסק הזה הוא ללא ספק תחרותי ובאלווישן אוהבים לנצח, אך אנו מלמדים את עובדינו לעשות זאת בטוב טעם ומאמינים בתחרותיות בריאה! באלווישן אוהבים לפנק את העובדים בפרסים ופינוקים שווים ביותר - ימי ספא, אייפוד, ארוחות מפנקות במסעדות, לפטופים ועוד... אין ספק, שהמאמץ משתלם!
 

למה אלווישן? קידום

לאחר ההכשרה, היחס ההוגן, חדוות העשייה, הווינרויות וההצטרפות למשפחה - אנחנו מעוניינים להשאיר את הטובים ביותר איתנו. אצלנו המכירות הם רק ההתחלה: עשרות מהעובדים שהתחילו כמוכרים, נמצאים כיום בתפקדים בכירים יותר. סביבת העבודה שלנו מושלמת למי שמחפש לעצמו קריירה וישנם גם כאלו שמצאו אותה אצלנו בלי שחיפשו.הישגים מצויינים יובילו לתפקידים ניהוליים ולהצטרפות למעטפת הגדולה של החברה. הקידום מהיר: ניהול מקצועי, ניהול מוצר, ניהול אזור הם הצעד הבא שלך איתנו. משם השמיים הם הגבול!!!

שנות נסיון:ללא נסיון
אזורים:עבודה בארה"ב
חברה:Elevation Retail
תחומים:מכירה בקניונים

חברות מגייסות
Rasko
Virgo
Spa to All
Munka
Mineral 21
כל החברות
מידע מקצועי

לפני שמחליטים על עבודה בחו"ל לפני שמחליטים על עבודה בחו"ל
ראשית כל מזל טוב! השתחררם מהמסגרת הצבאית. כל הכבוד שירתתם 2/3 ומילאתם את חובתכם כאזרחים של מדינת ישראל. עכשיו השאלה מה עושים? בוודאי חשבתם על המון בזמן השירות וחלמתם ופינתזטם על מלא תוכניות. זו ההזדמנות האמיתית הראשו...
קרא עוד >
משרות מוצעות בחוץ לארץ משרות מוצעות בחוץ לארץ
יש מגוון אפשרויות עבודה בחו"ל. החל ממכירת מוצרים בקניונים וציורי שמן מדלת לדלת ועד להובלות ומנעולנים. לבנות יש גם אפשרות של עבודה כאופר בחלק מהמדינות. כל עבודה מתאימה לאופי ואישיות ובעיקר לאיך שאתם רואים את עצמכם.
קרא עוד >
מדינות לעבוד בהן מדינות לעבוד בהן
בסיכומו של דבר רוב היוצאים לעבודה בחו"ל רוצים לשלב אפשרויות לעשות כסף וגם לטייל ולחוות חיים אחרים. כל מדינה מציעה חוויה אחרת ובחירת המדינה תהיה תלויה בנוסף באפשרויות הטיולים בה.
קרא עוד >
המדריך לויזות המדריך לויזות
אזרח של מדינה המבקש לנסוע למדינה זרה צריך לקבל אישור מאת המדינה המארחת, בין מראש ובין בשער הכניסה. אשרה זו ניתנת על פי רוב בצורת הטבעת חותמת בדרכון. למדינות רבות יש הסכם הדדי המבטל את הצורך בויזה, עבור כניסה של אזרחי...
קרא עוד >
חוויות ועדויות חוויות ועדויות
"חכם הוא זה הלומד מנסיונם של אחרים". לפניכם עדויות וחוויות של אלו שכבר חוו את העבודה בחו"ל ומשתוקקים לספר לכם קצת על החוויות שלהם.
קרא עוד >
טיפים לפני שטסים לעבוד בחו"ל טיפים לפני שטסים לעבוד בחו"ל
סגרתם מול חברה לעבודה בחו"ל, קניתם כרטיס טיסה ואפילו דאגתם לויזה למדינת היעד. אבל עדיין נשארו כמה פרטים קטנים שטרם טופלו וכדאי מאד שתדעו לפני שאתם ממריאים לחו"ל.
קרא עוד >
עבודה בחו"ל

הזינו פרטים ונחזור אליכם עם משרת החלומות
לקבלת תוכן למייל

הזינו פרטים ונחזור אליכם עם פרטי הלימודים
לקבלת תוכן למייל