back to top
מועדפת - חיפוש עבודה בארץ
מועדפת - חיפוש עבודה בחו"ל
מועדפת
ISOD

ISOD

אנו חברה ותיקה, בעלת חנויות פאר ברחבי לונדון. בעלי החברה הינם מהמקצועיים בתחום, אשר בעברם הקימו חנויות Oro Gold בלאס וגאס, קליפורניה ועוד. אנחנו חבר'ה שאוהבים הצלחות וההצלחה שלנו נמדדת בדרך שאנו עוברים, בהחלטות שאנו מקבלים והפעולות אותן אנו מבצעים. ראוי ואף חשוב לציין, שאנו בחברת ISOD עובדים ומתפעלים אך ורק חנויות. השילוב של המיקומים הנדירים שלנו, המוצר שלנו (שכל מילה נוספת עליו מיותרת) וההשקעה הגדולה בחנות ובעיצובה, מסתכם בסופו של דבר בקופות - ולכך יש השפעה ישירה על משכורותיכם.
back to prev
= עבודה מועדפת הצג משרות מועדפות
תפקיד
חברה
תחום
איזור
מספר משרה
מכירות בקניונים לונדון
ISOD
מכירה בקניונים
אנגליה
מכירות בקניונים לונדון

תאור משרה:
מוטו שלנו:
אנו מאמינים ומיישמים את ההבנה ששילוב של מוצר פרימיום, מיקום מרכזי וחזק וצוות מחויב ומקצועי, הוא שילוב מנצח.
דרישות התפקיד:
המוטו שלנו:
אנו מאמינים ומיישמים את ההבנה ששילוב של מוצר פרימיום, מיקום מרכזי וחזק וצוות מחויב ומקצועי, הוא שילוב מנצח.
 
מה אנו מוכרים?
את ליין טיפוח הפרימיום של OROGOLD כמעט כולם מכירים, אך למי שלא מכיר, מדובר בליין אקסקלוסיבי של קוסמטיקה, המשלב טיפול של קרמים שונים, המכילים בתוכם ננו-חלקיקים ושבבים של זהב 24K. המוצרים של חברת OROGOLD נמכרים בטווחי מחירים של בין £99 לבין £1,200 למוצר.
 
מה יש לנו להציע?
הדירות אצלנו מפנקות, האחוזים נעים בין 20%-30%, הבטחת הכנסה של £3,000 תינתן בחודשיים הראשונים, החזר כרטיס טיסה, בונוסים מטריפים ועוד.
 
היתרון שלנו:
אנו בחברת ISOD, מאמינים בליין חנויות הפרימיום של OROGOLD ולכן הקדמנו והשקענו רבות על מנת להשיג את זכויות השיווק וההפצה הבלעדיות של OROGOLD בכל ה-UK - משמע, אף אחד לא יכול למכור את המוצר בכל הממלכה הבריטית ואירלנד ללא האישור שלנו. אנו ממשיכים ומשקיעים משאבים לא מבוטלים בחיפוש ומציאת חנויות במיקומים מנצחים (Prime Locations) ברחבי לונדון. המקצועיות, העיצוב, האווירה וחוויית הקנייה בחנויות שלנו היא משהו שלא תמצאו בשום מקום אחר.
 
על החנויות שלנו:
היתרון במכירה בחנות, הוא שהלקוח נינוח ואינו נתון ללחץ, הוא יושב בנוח, בן הזוג שלו יושב על הספות היוקרתיות והנוחות שלנו, בזמן שהאספרסו מוגש להם בסט עשוי מזהב אמיתי (ממש כמו המוצרים שלנו). לעיתים, כשישנה מכירה גדולה, אנו גם פותחים בקבוק שמפניה לחגוג את המאורע. הלקוחות שלנו מקבלים מאיתנו יחס ושירות של מלכים (בדומה לחנויות היוקרה של לואי ויטון, פראדה וכו') ולכן, אנו מרשים לעצמנו ומכוונים למכירות גדולות, והרבה. אמנם האחוזים אצלנו דומים לשאר החברות, אבל הקופות אצלנו גדולות בהרבה! אז תעשו את החשבון.
 
התפתחות משותפת ואפשרויות קידום:
אחד הקווים המנחים שלנו הוא לדחוף ולקדם עובדים מתוך המערכת לתפקידים מרכזיים. אנו משקיעים משאבים רבים בהעסקת המאמנים האישיים הטובים בתחום וכל זאת על מנת לשפר ולפתח את יכולות העובדים ועל ידי כך להביא למיצוי הפונטציאל המכירתי. השקעה זו הינה השקעה לטווח ארוך וחלק מהתשואה הינה קידום עובדים מצטיינים, מתוך המערכת, לתפקידי מפתח. מעבר לקידום המקצועי ובשכר, אנו תורמים רבות גם להתפתחות האישית והמקצועית של העובד אותה הוא יכול לקחת עימו להמשך דרכו בחיים.
 
הצעות עבודה:
כעת, עם התרחבותנו העתידית, ישנה דרישה לתפקידים נוספים כגון:
* מאמני מכירות/ Trainers.
* מנהלי איזור.
* מנהלי חנויות.
 
למי יש מקום אצלנו?
אנו בוררים את הפניות שמגיעות אלינו ומחפשים אנשים איכותיים, מקצועיים וחרוצים שחשובה להם הדרך באותה מידה כמו הכסף, חבר'ה טובים, בעלי אזרחות אירופאית (או בתהליך), שמבינים שעם השקעה ועבודה קשה, גם השכר תואם.
אם הינך ללא אזרחות אירופאית אבל הינך איש מכירות מעולה, מהתחום, בעל ניסיון, בחור טוב ובעל כושר שכנוע, אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ולנסות לשכנע אותנו לצרף אותך למשפחתנו.

שנות נסיון: ללא נסיון
אזורים: אנגליה
חברה: ISOD
תחומים: מכירה בקניונים

חברות מגייסות
באותו תחום
עוד עבודות באותו תחום
מידע מקצועי

לפני שמחליטים על עבודה בחו"ל לפני שמחליטים על עבודה בחו"ל
ראשית כל מזל טוב! השתחררם מהמסגרת הצבאית. כל הכבוד שירתתם 2/3 ומילאתם את חובתכם כאזרחים של מדינת ישראל. עכשיו השאלה מה עושים? בוודאי חשבתם על המון בזמן השירות וחלמתם ופינתזטם על מלא תוכניות. זו ההזדמנות האמיתית הראשו...
קרא עוד >
משרות מוצעות בחוץ לארץ משרות מוצעות בחוץ לארץ
יש מגוון אפשרויות עבודה בחו"ל. החל ממכירת מוצרים בקניונים וציורי שמן מדלת לדלת ועד להובלות ומנעולנים. לבנות יש גם אפשרות של עבודה כאופר בחלק מהמדינות. כל עבודה מתאימה לאופי ואישיות ובעיקר לאיך שאתם רואים את עצמכם.
קרא עוד >
מדינות לעבוד בהן מדינות לעבוד בהן
בסיכומו של דבר רוב היוצאים לעבודה בחו"ל רוצים לשלב אפשרויות לעשות כסף וגם לטייל ולחוות חיים אחרים. כל מדינה מציעה חוויה אחרת ובחירת המדינה תהיה תלויה בנוסף באפשרויות הטיולים בה.
קרא עוד >
המדריך לויזות המדריך לויזות
אזרח של מדינה המבקש לנסוע למדינה זרה צריך לקבל אישור מאת המדינה המארחת, בין מראש ובין בשער הכניסה. אשרה זו ניתנת על פי רוב בצורת הטבעת חותמת בדרכון. למדינות רבות יש הסכם הדדי המבטל את הצורך בויזה, עבור כניסה של אזרחי...
קרא עוד >
חוויות ועדויות חוויות ועדויות
"חכם הוא זה הלומד מנסיונם של אחרים". לפניכם עדויות וחוויות של אלו שכבר חוו את העבודה בחו"ל ומשתוקקים לספר לכם קצת על החוויות שלהם.
קרא עוד >
טיפים לפני שטסים לעבוד בחו"ל טיפים לפני שטסים לעבוד בחו"ל
סגרתם מול חברה לעבודה בחו"ל, קניתם כרטיס טיסה ואפילו דאגתם לויזה למדינת היעד. אבל עדיין נשארו כמה פרטים קטנים שטרם טופלו וכדאי מאד שתדעו לפני שאתם ממריאים לחו"ל.
קרא עוד >
עבודה בחו"ל

הזינו פרטים ונחזור אליכם עם משרת החלומות
לקבלת תוכן למייל

הזינו פרטים ונחזור אליכם עם פרטי הלימודים
לקבלת תוכן למייל